Vyberte si variantu členství

Bezones zatím můžete využívat v omezeném režimu zcela zdarma
nebo zvolit prémiovou variantu bez omezení

Bezones Free

Vyzkoušejte si členství nezávazně

zdarma
Vytvořit účet
Bezones Premium

Využijte všechny funkce naplno

790 Kč/ měsíc
Vytvořit účet

Nejčastější dotazy

Posláním Bezones je vytvářet ideální prostor pro firmy a podnikatele, usnadňující spolupráci, komunikaci a přístup k informacím. Proto se usilovně snažíme naši platformu vyvíjet tak, aby byla trvale výhodná pro všechny strany.
Díky rostoucí komunitě registrovaných členů se nám daří optimalizovat náklady tak, abychom udrželi cenu v rozumné hladině a zároveň mohli postupně zlepšovat kvalitu našich služeb. I díky členům, kterým stačí minimální varianta, získáváme cennou zpětnou vazbu.
Ano, samozřejmě, máte možnost kdykoliv účet deaktivovat nebo úplně zrušit. Budeme samozřejmě vděční, pokud nám sdělíte i důvod, není to ovšem podmínkou.
Nabízíme tuto možnost všem firmám, které mají zájem spolupracovat a rozvíjet své podnikání. Nicméně, vyhrazujeme si právo odmítnout registraci těm, které porušují platné zákony nebo svými aktivitami záměrně porušují etické hodnoty poctivého a solidního podnikání.
Ne, právě naopak, členství v Bezones vám může přinést výraznou úsporu času díky rychlejší komunikaci a přístupu k informacím. Členové s prémiovým účtem mohou navíc využít asistenci našich specialistů.